Siatkówka Warszawa - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Idź do spisu treści

Menu główne:

Siatkówka Warszawa

W dniach 21-23 marca 2014 r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej w Siatkówce Chłopców Niesłyszących do lat 21 organizowany przez Polski Związek Sportu Niesłyszących w randze Mistrzostw Polski. Drużyna UKSN „Niedźwiadek” Przemyśl ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w składzie: Damian Szymula (kpt.), Łukasz Barłóg, Artur Peryga, Paweł Prystupiuk, Mateusz Kaniowski, Robert Ekiert, Bartłomiej Skrabala, Krzysztof Szałyga, przygotowana przez Pana Łukasza Kalinowskiego zajęła II miejsce w Turnieju, a Robert Ekiert został Najlepszym Rozgrywającym. Pierwsze miejsce przypadło UKS „Wiosło” Szczecin, trzecie LKSG „Spartan” Lublin, tuż za podium uplasował się WKSG „Wars” Warszawa. GRATULUJEMY!!!
Nasi sportowcy pojechali na zawody pod opieką pań: Bożeny Ciesielskiej i Sabiny Dobiszewskiej.