Mistrzostwa Polski Niesłyszcych w Tenisie Stołowym - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mistrzostwa Polski Niesłyszcych w Tenisie Stołowym

W dniach 6-8 maja 2016 roku młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu  Sportowego Niedźwiadek brali udział w Mistrzostwach Polski Nieslyszących Juniorów i Seniorów w Gliwicach. Występ młodych niesłyszacych adeptów tenisa stołowego z Przemyśla ,po raz kolejny okazał się wielkim sukcesem.     W kategori do lat 16 i 19 wychowankowie klubu Niedźwiadek na co dzień trenujący w Specjalnym Ośrodku  Szkolno-Wychowawczym nr 2  pod okiem  Bogdana Czekańskiego zdobyli w sumie 20 medali /3 złote, 7 srebrnych i 10 brązowych/,w grach singlowych, deblach i mikstach. Po zaciętej rywalizacji  zajęli drużynowo II miejsce w Polsce, ulegając  tylko bardzo silnej drużynie z Poznania       w której składzie na co dzień gra kilku reprezentantów Polski niesłyszących. Warto wspomnieć ,że zawodnicy klubu Niedźwiadek w ciągu ostatnich trzech lat na zawodach rangi ogólnopolskiej zdobyli w sumie 60 medali.